Двоє робітників за планом повинні виготовлити 360 деталей. Перший виготовив деталей у 3 рази більше за норму, а другий у 2 рази більше за норму. Разом вони виготовили 920 деталей. Скільки Деталей повинен був виготовити кожен р...

Двоє робітників за планом повинні виготовлити 360 деталей. Перший виготовив деталей у 3 рази більше за норму, а другий у 2 рази більше за норму. Разом вони виготовили 920 деталей. Скільки Деталей повинен був виготовити кожен робітник ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 m,;lo j;lk;kjjhgjh kkjolO{;l''ljpn/ibgydxg gmhk,uhik/.li