Двовалентний метал масою 27.4 г реагує з метанолом,узятим у надлишку. У результаті реакції виділяється 0,2 моль водню. Установіть метал.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: m(Me)=27,4 г n(H2)=0,2 моль Знайти: Ме-?                    27,4 г                       0,2 моль 2СН3OH + Me = (CH3O)2Me + H2                    х г                             1 моль х=27,4 г*1 моль/0,2 моль = 137 г Виходячи із знайденної маси, цей метал є Барій = Ва Відповідь: Барій