Егер элементтердің Н, Р, О массалық қатынастары 3:31:64-ге тең болса, оның формуласы қандай? валенттігі мен тотығу дәрежесін көрсетіңдер. Если масса N, P , O 3: 31 : 64 равна его формуле ? показывающий степень окисления и вале...

Егер элементтердің Н, Р, О массалық қатынастары 3:31:64-ге тең болса, оның формуласы қандай? валенттігі мен тотығу дәрежесін көрсетіңдер. Если масса N, P , O 3: 31 : 64 равна его формуле ? показывающий степень окисления и валентности
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hx  Py O z     x:y;z= 3/1 :31/31:64/16 =3:1:4                                                        валент     I  V II       ⁺¹   ⁺⁵  ⁻²  тотығу дәреж. Жауабы -H3PO4     Н3РО4