Эгипетьский фараон Тутмос був дуже вiдомый свойiм завойовницькими походами.Одного разу серед трофейiв у нього виявилося 2000 золотих монет: Великих, середнiх i мaленьких. Великi монети становлять 35% вiд загальнойi кiлькостi мо...

Эгипетьский фараон Тутмос був дуже вiдомый свойiм завойовницькими походами.Одного разу серед трофейiв у нього виявилося 2000 золотих монет: Великих, середнiх i мaленьких. Великi монети становлять 35% вiд загальнойi кiлькостi монет, а середнi монети-(дробы) 17-20 вiд кiлкостi великих.Скiльки було маленьких монет?Яких монет у Тутмоса виявилося бiльше-маленьких чи великих,i на скiльки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 2000*35%=700 - больших монет 2) 700*17/20=595 - средние монеты 3) 2000-(700+595)=705 маленьких монет Ответ: маленьких монет было на 5 штук больше, чем больших.