Ексаватор викопав яму, яка має форму куба. Ребро цього куба дорівнює 4 м. Скільки потрібно вантаживок, щоб вивезти всю землю, якщо вантажність однієї машини 3 т. (1м³ землі має масу 1т.)?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 4 * 4 * 4 = 64 (куб.м) земли выкопано 2) 1 * 64 = 64 (т) земли всего надо вывезти 3) 64 : 3 = 21 1/3 (машин) потребуется, принимаем 22 машины. Ответ: 22 машины потребуется.