Englishmen generally have lunch at one o'clock p.m. Напишите 5 типов вопросов пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Who do have lunch at one o'clock p.m. generally? Do Englishmen generally have lunch  at one o'clock p.m.? When Englishmen generally have lunch? What do Englishmen generally have at one o'clock p.m.? What do generally Englishmen at one o'clock p.m.?