Enqlish is easy, english is fun stand on your feet and run english is nice. hold up your hands and clap them twice прочитать рускими буквами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ИНГЛИШ ИС ИЙЗИ ИНГЛИШ ИС ФАН СТЭНД ОН ЙОР ФИТ ЭНД РАН ИНГЛИШ ИС НАЙС ХОЛД АП ЙОР ХЭНДС ЭНД КЛАП ЗЕМ ТВАЙС
Гость
инглишь ис ийзи инглиш ис фан станд он уои фиит анд рун инглишь ис найс  холд ап уои хандс анд клап веен твис