Есе: «Конфлікт «ідеалу» та «дійсності» в поезії Ш. Бодлера»; «Культ Краси в ліриці Ш. Бодлера»; «Трагізм становища поета у світі (бодлерівська концепц
Есе: «Конфлікт «ідеалу» та «дійсності» в поезії Ш. Бодлера»; «Культ Краси в ліриці Ш. Бодлера»; «Трагізм становища поета у світі (бодлерівська концепц ія митця в поезії «Альбатрос»)»; «"Квіти зла" Ш. Бодлера - "символічна біографія поета"»; «"Жорстокий моральний урок" поезії Ш. Бодлера».)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мета: допомогти учням зрозуміти зміст, ідейно-художні особливості та естетичну привабливість поезії Ш. Бодлера; розвивати навички сприйняття й аналізування поетичних творів; виховувати інтерес до поезії, естетичні смаки. оснащення: портрет письменника, видання його твору в різних перекладах. тип уроку: комбінований.