Ескалатор метро піднімає пасажира, що стоїть нерухомо на ньому, протягом 1 хв. по нерухомому ескалатору пасажир піднімається пішки протягом 3 хв. скільки часу витратить пасажир на підйом пішки по ескалатору, який рухається?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дано t1=1 мин     t2=3 мин      t- ? пусть S=L- длина эскалатора t=S/V=L/(V1+V2)=L/(L/t1+L/t2)=t1*t2/(t1+t2)=3/4 мин=3*60/4=45 c