ЕСТЬ СЛОВА go do like hate stop start Вот.... Короче и есть предложения When the director says Action they ----- filming. When the director says Cut they -----filming Jill -----singing She wants to be a Singer Maxim -----dan...

ЕСТЬ СЛОВА go do like hate stop start Вот.... Короче и есть предложения When the director says Action they ----- filming. When the director says Cut they -----filming Jill -----singing She wants to be a Singer Maxim -----dancing He never dances Nikita -----diving every summer Вот замести прочерков нужно поставить слова go do like hate stop start Зарание спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When the director says Action they start filming. When the director says Cut they stop filming Jill likes singing She wants to be a Singer Maxim hates dancing He never dances Nikita goes diving every summer