Find the missing information. Country Capital. Population. Symbol. Interesting fact 1.England. ........ ........ ........... Red double-deckers 2.wales. ........ ...

Find the missing information. Country Capital. Population. Symbol. Interesting fact 1.England. ........ ........ ........... Red double-deckers 2.wales. ........ 3million. ........ .......... 3. ..... Edinburgh ... Нарисован цветок. .... Помогите заполнить табличку Activity Book O.V. Afanasyeva and I.V. Mikheeva 6 класс
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нужно подставить слова?