Фірма продала за місяць 32 колісні трактори і 8 гусеничних .який відсоток усіх проданих тракторів становлять колісні трактори?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если понял правильно, то нужен процент колёсных тракторов от всех проданных. 32+8=40 (шт.) - всего тракторов 40÷100=0.4 - 1% 32÷0.4=80 (%) - процент колёсных тракторов Ответ: 80%