First name                    Misha                                       Robin Last name                        ?                                               ? Age                                  ?                          ...

First name                    Misha                                       Robin Last name                        ?                                               ? Age                                  ?                                               ? Date of birth                     ?                                                ? Nationality                        ?                                                 ? Job                                   ?                                                  ? Hobbies                              ?                                                 ? Situation at the moment      ?                                                   ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
last name ----derun---------brane age-----14----------16 date of birth-----31.12.97-----14.05.95 nationality------ukrainian--------american job--------no job--------no job Hobbies----------play footbal---------play guitar