Физика, помогите ,нужно именно решение Сила струму у горизонтально розташованому провіднику завдовжки 20 см і масою 4 г дорівнює 10А.Знайти індукцію (модуль і напрямок) магнітного поля, в яке потрібно помістити провідник, щоб с...

Физика, помогите ,нужно именно решение Сила струму у горизонтально розташованому провіднику завдовжки 20 см і масою 4 г дорівнює 10А.Знайти індукцію (модуль і напрямок) магнітного поля, в яке потрібно помістити провідник, щоб сила тяжіння урівноважилася силою Ампера
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
L=0.2 м   m=4*10^-3 кг   I=10 A    B=? ==== m*g=I*B*L B=m*g/(I*L)=4*10^-3*10/(10*0.2)=0.02 Тл =========================