Фізико-географічна зона відповідає ландшафтній одиниці:а) клас; б) вид; в) тип; г) підтип.2. Переважною ознакою виділення фізико-географічної зони є:а) ступінь континентальності клімату та неоднорідність поверхні; б) показники ...
Фізико-географічна зона відповідає ландшафтній одиниці:
а) клас; б) вид; в) тип; г) підтип.
2. Переважною ознакою виділення фізико-географічної зони є:
а) ступінь континентальності клімату та неоднорідність поверхні;
б) показники забезпеченості теплом та вологою;
в) тектонічна будова;
г) висота над рівнем моря та розчленованість рельєфу.
3. Найпівденніша фізико-географічна зона України називається…
4. Низовинні та терасно-дельтові на засолених ґрунтах з посухо-
стійкою рослинністю ландшафти характерні для:
а) південностепової підзони;
б) Західноукраїнського лісостепового краю;
в) Карпатської Вододільно-Верховинської області;
г) Полісся.
5. У межах України Східноєвропейська рівнинна країна поділяєть-
ся на … зон:
а) 3; б) 6; в) 7; г) 5.
6. Пересічна глибина Чорного моря складає:
а) 6,5 м; б) 2245 м; в) 15 м; г) 1271 м.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. а
2. в
3. смт Форос в АРКрым
4. б
5. а
6. г