Фонетичний розбір слова кавун. Скільки складів, букв, звуків, скільки приголосних і голосних. Які дзвінкі, які глухі?
Ответ(ы) на вопрос:
кавун-2 склади 5 букв 5 звукив 2 голосних 3 приголосних звонкие пригололсни - в н глухие-к
кавун-5б,5зв,2скл,2гол,3приг,2скл нагол к-приг тв гл а-гол ненагол в-приг тв дзв у-гол нагол н-пр тв дзв