(Foot)Ben Higgs has got small feet.Sam o' Dell hasn't gpt small feet. He' s got big feet. 2(child...................................................................................... . 3(fish).....................................

(Foot)Ben Higgs has got small feet.Sam o' Dell hasn't gpt small feet. He' s got big feet. 2(child...................................................................................... . 3(fish)........................................................................................ . 4(sheep)................................................................................... . 5(mouse)................................................................................. .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
children........................