(фото) СРОЧНО ОЧЕНЬ С НОМЕРА 9

Гость
9) will be given 10) will be built 11) were asked 12) be washed 13)was hurt 14)are sold 15)will be asked 16)be played 17) is put 18) is celebrated 19) is washed 20) be taken