Фрагмент молекули білка міоглобіну містить амінокислоти в такому порядку : ала - глу - тир - сер - глн. Визначте структуру ділянки ДНК, яка кодує цю послідовність амінокислотних залишків. Визначаємо послідовність триплетів і-РН...

Фрагмент молекули білка міоглобіну містить амінокислоти в такому порядку : ала - глу - тир - сер - глн. Визначте структуру ділянки ДНК, яка кодує цю послідовність амінокислотних залишків. Визначаємо послідовність триплетів і-РНК, з яких відбувалась трансляція відповідного білка( за блицею генетичного коду); білок: Ала - Глу - Тир - Сер - Глн і-РНК: ГЦУ - ГАА - УАУ - __ - ___ ДНК: ЦГА - ЦТТ - ___ - ___ -___ ГЦТ - ГАА -___ - ____ ____
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
білок: Ала - Глу - Тир - Сер - Глн і-РНК: ГЦУ - ГАА - УАУ - УЦУ - ЦАА ДНК:   ЦГА - ЦТТ - АТА - АГА - ГТТ             ГЦТ - ГАА - ТАТ - ТЦТ - ЦАА