Frank is telephoninq BolatHi, Bolat. How are you? Fine. And you? I'm ok. What are you doinq? I'm watchinq TvDo you and Alma want to come for lunch? Let me ask Alma Okay. Let me khow Frank, you are ourquest. Come and have lunch ...

Frank is telephoninq Bolat Hi, Bolat. How are you? Fine. And you? I'm ok. What are you doinq? I'm watchinq Tv Do you and Alma want to come for lunch? Let me ask Alma Okay. Let me khow Frank, you are ourquest. Come and have lunch with us Okay. Thanks. Good-bye See you soon. Перевод Пожалуйста СРОЧНО!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фрэнк звонит Болату. - Привет, Болат. Как ты? - Хорошо, а ты? - Я в поредке. Что делаешь? - Смотрю телевизор. - Хочешь ли ты вместе с Алмой прийти на обед? - Давай я спрошу у Алмы. - Хорошо. Дай мне знать - Фрэнк, ты наш гость. Приходиди к нам на обед. - Хорошо, спасибо. До встречи. - Скоро увидимся