Фразелогічний зворот ужито в реченні А) Жадана воля, мов рясна калина, у степах південих знову зацвіла. Б) Мати любить не тільки на мить, материнська любов незрадлива. В)Приємно видатись розумним в одежі із чужих думок. Г)Олекс...

Фразелогічний зворот ужито в реченні А) Жадана воля, мов рясна калина, у степах південих знову зацвіла. Б) Мати любить не тільки на мить, материнська любов незрадлива. В)Приємно видатись розумним в одежі із чужих думок. Г)Олександр Іванович був того вечора в доброму гуморі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
фразеологізм у відповіді Г.