Г, К , АНДЕРСОН КАЗКА РОМАШКА А ) ЗОВНІШНИЙ ВИГЛЯД ПТАШКИБ) ХАРАКТЕР В ДОКАЗ НАПРИКЛАДІ ТЕКСТУ ПТАШКИ
Г, К , АНДЕРСОН КАЗКА РОМАШКА
А ) ЗОВНІШНИЙ ВИГЛЯД ПТАШКИ
Б) ХАРАКТЕР В ДОКАЗ НАПРИКЛАДІ ТЕКСТУ ПТАШКИ
РОМАШКА А ) ЗОВНІШНИЙ ВИГЛЯД ПТАШКИБ) ХАРАКТЕР В