Гаснути утомлюватися дарувати замерзати давати будувати запитувати вийти. добер?

Гаснути утомлюватися дарувати замерзати давати будувати запитувати вийти. добер??ть із довидки антоніми до записаних діеслів запишіть парами.<br /> довидка відповідати,загоратися,бадьоритися,забирати,розтавати,зайти,руйнувати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гаснути-загоратись Утомлюватись-бадьоритись Давати-забирати Вийти-зайти Запитувати-відповідати Замерзати-розтавати Будувати-руйнувати