Где есть решение ? ( задание не полностью помогите где его решали?) Kevin has got a strong...to his family?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
His inclusion gets more astounding the more you think about it. ... Not exactly a strong case for an All-Star spot. ... Kevin Durant on his All-Star selection: "Whoever want my spot can play me one-on-one for it".