" Гер переможений " Друзі допоможіть будь ласка скласти план с оповидання "Гер переможений" Дуже треба будь ласка допоможіть ❤ це - українська литература

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Полонені німці - щирі будівники . 2.Нагідки Фрідріха. 3.Злі діти розорили їх , ще й хрестик із прутків поставили. 4.Фотокартка. 5.Хвороба Фрідріха. 6.Прикраси із цегли. 7.Самогубство. 8.Жовтогаряча квітка , що розцвіла на клумбі . 9.Рукавиця , а в ній - фотокартка двох дівчаток у білих сукенках . 10."Ви не знаете ,де наш тато ?"