Глава 3. My Friend can ___________.____________ can_________all day long.___________can___________and_____.____________can_____________very well.

Глава 3. My Friend can ___________.____________ can_________all day long.___________can___________and_____.____________can_____________very well.But__________can't __________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My Friend can __ride a bike. __He __ can__ride a bike __all day long. __He ___can__also ski__and_skate_._He __can__drive a scooter___very well. But__he__can't __drive a car___.