ГОЛОВНІ ТА ДРУГОРЯДНИ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ ВИЗНАЧИТЬ В РЕЧЕННІ ЇЇ МОЖНА СЛУХАТИ ВІЧНО ТА МИЛУВАТИСЯ НЕЮ.пЛИЗ!!!народ

Гость
Слухати милуватися- головни, нею - другорядни,