Господарка купила по однаковій ціні 7 кг яблук і 3 кг груш. За я блука вона заплатил?

Господарка купила по однаковій ціні 7 кг яблук і 3 кг груш. За я блука вона заплатил?? на 56 грн більше, ніж за груші. Скільки коштують яблука і груші окремо?Допоможіть будь ласка на перед ДЯКУЮ!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7 кг-3 кг=4 кг 56 грн:4 кг=14 грн/кг 14 грн/кг*7 кг=98 грн 14 грн/кг*3 кг=42 грн Ответ: яблоки - 98 гривен, груши - 42 гривны