Господарка зібрала на присадибній ділянці 24 кг помідорів. 3/4 цих помідорів вона засолила порівну у 12 банках . Скільки помідорів господарка поклала

Господарка зібрала на присадибній ділянці 24 кг помідорів. 3/4 цих помідорів вона засолила порівну у 12 банках . Скільки помідорів господарка поклала в кожну банку? Запиши відповідь у кілограмах і грамах.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3/4    4 это на сколько делим, а 3 сколько частей берем 1) 24:4=6 кг 2) 6*3=18 кг 3) 18:12=1.5 кг Ответ в 1 банку вошло 1,5кг помидоров