Графіком квадратичної функції є парабола, що має вершину у початку координат і проходить через точку А(2; -8).Задайте цю функцію формулою.Допоможіть будь ласка)

 Графіком квадратичної функції є парабола, що має вершину у початку координат і проходить через точку А(2; -8).Задайте цю функцію формулою. Допоможіть будь ласка)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Парабола ,вершина которой находится в начале координат , имеет вид у=ах² Найдём а, зная , что А(2;-8) а·2²=-8 а·4=-8 а=-2 Ответ:у=-2х