Granny’s Cat and Rat I know a little Penny, Little Penny Brown. She lives with her granny In a little town. She lives with her granny And with a black cat. The cat loves Penny, Granny loves a rat!? Oh! That’s my fault! I’m sorr...

Granny’s Cat and Rat I know a little Penny, Little Penny Brown. She lives with her granny In a little town. She lives with her granny And with a black cat. The cat loves Penny, Granny loves a rat!? Oh! That’s my fault! I’m sorry! Let me tell you a new story. I know a little Penny, Little Penny Brown. She lives with her granny In a little town. She lives with her granny And with a black cat. Granny loves Penny, The cat loves a rat! That’s quite right! Thank you! Good night! Помогите с переводом,пожалуйста!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бабушкин кот (кошка) и крыса. Я знаю маленькую Пенни. Маленькую Пенни Браун. Она живет со своей бабушкой В маленьком городе. Она живет со своей бабушкой И с черным котом. Кот любит Пенни.  Бабушка любит крысу?  Ой, это моя ошибка! Простите! Разрешите мне рассказать новую историю. Я знаю маленькую Пенни. Маленькую Пенни Браун. Она живет со своей бабушкой  В маленьком городе. Она живет со своей бабушкой И с черным котом. Бабушка любит Пенни. Кот любит крысу. Вот теперь совершенно верно! Спасибо! Спокойной ночи!