Гурток "Умілі руки"відвідують(?) дівчаток, а хлопчиків- у 4 рази більше. Скільки всього дітей відвідує гурток? (Добери число і роз"яжи задачу.)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тут можна добрати любе число,наприклад 7 Рішення 1)7*4=28 хлопчиків відвідують гурток 2) 7+28=35 ввсього дітей відвідують гурток ========================================================