Густина заліза 780см³. Яка сторона залізного кубіка масою 3,9 кг....Срочно допоможітьььььь.....будь ласочкааааа
Густина заліза 780см³. Яка сторона залізного кубіка масою 3,9 кг....Срочно допоможітьььььь.....будь ласочкааааа
Ответ(ы) на вопрос:
Об'єм залізного кубика V= m /ρ
V = 3,9 кг /7800 кг/м³= 0,0005 м³
Об'єм куба V= a³, a = ∛V
a =∛0,0005 м³ ≈0,08 м
Сторона кубика 8 см
Не нашли ответ?
Похожие вопросы