Густота водневоду за воднем дорівнює 39, масова частка Карбону 92,31% знайти його формулу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Густина  за  воднем - це  відношення  молекулярної  маси  вуглеводню  до молекулярної  маси  водню (до 2). Таким  чином, молекулярна  маса невизначеного  вуглеводню  =  39 х 2 = 78 Тепер, ми  бачимо, що  мова  йде  про  бензол С₆Н₆ - його  молекулярна маса = 12 х 6 + 6 = 72 + 6 = 78 Визначим₆₆ відсоток  карбону  в  бензолі. Для  цього  атомну  масу  карбону (12 х 6) поділимо  на  молекулярну  масу  бензолу (78) та  помножимо  на  100% .  72/78 х 100% = 92,31%