Hanny has got a wife. You have got six sisters. Eliza has got a husband Alex has got a father Ron has got two white kittens Пожалуйста напишите в вопросительной форме????

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Have you got six sisters? Has Eliza got a husband? Has Alex got a father? Has Ron got two white kittens?
Гость
Honey has a wife? You have six sisters? Eliza has a husband? Alex was the father? Ron got two white kitten?