Help)) Сделайте предложения вопросительными. Задайте специальные вопросы к выделе?

Help)) Сделайте предложения вопросительными. Задайте специальные вопросы к выделе??ным словам. 1. Australia exports much high-quality wool. 2. There are some people in the room. 3. The conference starts at 3 o’clock on the 1st of December. 4. They always purchase a lot of machinery in the USA. 5. We always discuss our prices with our clients.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А какие слова выделенные?