-Hi Jack. -Hello. -Maybe we can go shopping today? -Yes. This is good idea! What do you want to buy? - I want to buy a new t-shirt and jacket. And i hope you can help me with this. -Yes of course i can help you! Where we can go...

-Hi Jack. -Hello. -Maybe we can go shopping today? -Yes. This is good idea! What do you want to buy? - I want to buy a new t-shirt and jacket. And i hope you can help me with this. -Yes of course i can help you! Where we can go to buy this? - In my favorite shop.my favorite store karens it is next to the store Brown"s - Oh, i know what you are talking about. So let's go? -Yes, i hope we will have a good time. -Me too.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет Джек. -Привет. -Может быть сходим сегодня по магазинам? -Да. Не плохая идея! Что вы хотите купить? - Я хочу купить новую футболку и куртку. И я надеюсь, что вы можете помочь мне с этим. -Да конечно я смогу помочь вам!Где мы можем пойти купить эту? - В мой любимый магазин.мой любимый магазин карены он находится рядом с магазином Брауны - О, я знаю, о чем вы говорите. Поэтому пойдем? -Да, я надеюсь, мы сможем хорошо провести время. -Мне тоже.