How do you see yourself in 10 years time?(Как вы видите себя через 10 лет)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I see myself as a succesful person . I read a lot , watch art , etc. I live in South of Italy , maybe in Amalfi . I have a lot of italian friends , I also liase with the Russians . I am a hairdresser . We do it a very in - demand profession . I love my country and my new family .