How many clothes are there сколько здесь всего предметов одежды find and write TCKUDRESS HOTSHIRTO JACKETBFC UTTISHOEK MCMRKCOAT PHOTISHOE EYAAROHAT RGETTCOAT DRESSKIRT
How many clothes are there сколько здесь всего предметов одежды find and write
TCKUDRESS
HOTSHIRTO
JACKETBFC
UTTISHOEK
MCMRKCOAT
PHOTISHOE
EYAAROHAT
RGETTCOAT
DRESSKIRT
DRESS
SHIRT
JACKET
SHOE
HAT
SKIRT
JUMPER
SOCK