I can clear my teeth i can brush i can put my shoes on ifi must go there i can eat my dinner with a knife and fork and i do it well if i don't tak как читать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ай кэн клеар май тетх ай кэн бруш ай кэн пат май шос он ифи маст гоу зере ай кэн еат май диннер витз а кнайф энд форк энд ай ду ит велл иф ай донт тэк  ___________________ С тебя "Спасибо" :D