I can ...Great! They can t ...Too dad! She likes ...She can .....all day long.She can ...very well.Let s ....Oh no! I haven t got a ...Too bad!Can you ...?Yes.I can ....very well.Let s ....together.

I can ...Great! They can t ...Too dad! She likes ... She can .....all day long. She can ...very well. Let s .... Oh no! I haven t got a ... Too bad! Can you ...? Yes.I can ....very well. Let s ....together.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что тут надо сделать?