I go to school on Monday, tuesday, wednesday, thursday and on Friday too. What about you?saturday and sunday is for fun:Walking with my daddy,Playing with my mum.Напишите пожалуйста как читается этот стих только русскими словам...
I go to school on Monday, tuesday, wednesday, thursday and on Friday too. What about you?saturday and sunday is for fun:Walking with my daddy,Playing with my mum.Напишите пожалуйста как читается этот стих только русскими словами(не перевод текста)а как читается.Заранее благодарю
Ответ(ы) на вопрос:
ай гоу ту скул он манди, тьюзди, вензди, фезди, сетэди энд он фрайди ту. вот абаут ю?сетеди энд Санди из фо фан:волкинг виз май дэди, плэинг виз май мам.