I have got a flat. There is a ... a ... in it. This room is our living room. The sofa is ... The ...is next to ... The ... ... Our living room is clean. Составить рассказ о своей комнате

Гость
У меня есть квартира.Есть а ......... а  в нем. Это наша гостинная. Диван чистый