Як приємно коли надвечір уся робота впорана. Легкий вітер доносить з луків запах

Як приємно коли надвечір уся робота впорана. Легкий вітер доносить з луків запахсвіжого сіна. Недалеко від траншей похне яблуками силос у соках якого виброджуе частка твоєї праці. Як радісно у всьому бачити достаток помічати, як міцниіє твій калгосп. І матерів й батьки наші радіють з того, що ми вс ростемо не ледащицями, а любимо труд у наслідували від них цю найкращу рису. Найдите пожалуйста займенник. Зарание спасибо : )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якого, твоєї, всьому, твій, наші, того, ми, всі, них, цю.