Як ти привитаеш весну?Придумай и напиши свое звернення до неи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна чудова пора року. І тому зустріти весну це є нашим обовязком . Перше подивитись чи розквітає перша гордість весни Підсніжник . Друге привітати друзів . Третє підготувати грунт для садіння картоплі .Так я зустрічаю весну .                                                                                        НоМЕР 2  Я уже не дочекаюся коли ти прийдщеш моя весно. Коли розцвітуть твої перші квіти Підсніжники . КоЛИ я з друзями підем і збиратимемо запашний букет твоїх квіток . лЮБА ВЕСНО ПРИЛІТАЙ скоріше