Яке народне свято мені подобається найбільше і чому? План: 1. Українські народні

Яке народне свято мені подобається найбільше і чому? План: 1. Українські народнісвята 2. Моє улюблене народне свято 3. Свято у колі моєї родини 4. Важливість народного свята Мне всё равно,какой праздник.Главное чтобы по ПЛАНУ! Ну можно праздник "Великдень" Ну пожалуйста напишите,прошу вас. Даю 30 минут(пол часа). Справитесь-дам 30 баллов. Нет-Эх...Не дам:(
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Український народ має багато традицій. Кожне свято цікаве, бо українці відмічають їх з певними обрядами, звичаями, піснями.      Моє найулюбленіше свято - Великдень. Мені дуже подобається саме готуватися до нього. Кожен в  нашій сім'ї  має певні обов'язки, готуючись до Великодня. Мама пече смачні, рум'яні  паски.  Я з бабусею розмальовуємо писанки. Молодша сестричка прикрашає кімнату запашними квітами та рушниками.     У святкову неділю на Великдень ми всією дружною родиною йдемо до церкви, аби посвятити паску та писанки. Повернувшись додому, сідаємо за святковий стіл і починаємо розговлятися. Вітаємо один-одного зі святом, промовляючи: "Христос Воскрес!"   Як добре що такі традиції передаються від покоління до покоління. Під час таких свят все навколо стає світліше і добріше. Від звичаїв, що передаються від діда-прадіда світ стає кращим.