Які дії слід здійснити , щоб сповільнити перебіг реакції 2SO2+O2=2SO3 у порівнянні зі шв

Які дії слід здійснити , щоб сповільнити перебіг реакції 2SO2+O2=2SO3 у порівнянні зі швидкістю за нормальних умов ? А. Збільшити тиск в системі Б. Зменшити температуру В. Зменшити тиск реагентів Г. Подрібнити твердий SO2 на маленькі шматки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю, В.  А. Увеличить давление - частицы будут чаще соприкасаться, поэтому скорость реакции увеличится. Б. Температура тут не влияет, так как все вещества газы. Г. SO2 - газ, он не твердое вещество, а летучее.