Якою є сила струму в середині джерела струму порівняно із силою струму в електрич?

Якою є сила струму в середині джерела струму порівняно із силою струму в електрич??ій лампочці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Є однаковою ( якщо це фізика 9 клас) при досліді з амперметром ми побачили , що якщо його переставляти в різні частини електричного кола, стрілка показує тільки на одну позначку, тобто у різних частинах електричного кола амперметер показує однакову кількість ампер)