Ідейним натхненником створення Великого Князівська Руського рівноправного член?

Ідейним натхненником створення Великого Князівська Руського рівноправного член?? федерації Речі Посполитої був
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гадяцький договір — угода, укладена 16 вересня 1658 року під містом Гадяч з ініціативи гетьмана Івана Виговського між Річчю Посполитою і Гетьманщиною, що передбачала входження останньої до складу Речі Посполитої під назвою «Великого Князівства Руського» як третього рівноправного члена двосторонньої унії Польщі і Литви.