Ідейно-художеій аналіз віршу Марусі Чурай "Ой,не ходи,Грицю"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема. Трагічна доля Гриця через кохання. Ідея. Кохання,як загроза для життя. Жанр : драматична-літературна пісня. Художні особливості: а) епітети (дівка-чарівниця,чорнобрива,чарівниченька,сирій землі,темная хата..) б) метафора(прийшла п'ятниця) в) риторичні запитання( - Нащо ж, ти,дон,Гриця отруїла?) г) риторичні оклики (Що через тебе мене мама била!)